skip to Main Content
Ακαδημίες

Το σωματείο μας, ασχολείται εδώ και πολλά χρόνια με την υγιή ποδοσφαιρική ανάπτυξη των νέων της περιοχής μας. Διαθέτουμε Αγωνιστικά Τμήματα σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες όπως αυτές προβλέπονται από την οικεία Ένωση (Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ). Το προσωπικό μας, διαχρονικά αποτελείται από έμπειρους και ανερχόμενους προπονητές που διαθέτουν όλες τις απαραίτητες πιστοποιήσεις.

Τμήμα Εφήβων (Κ-18)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-18 στον 3ο όμιλο

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/10/20 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 10-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 18:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 18:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 1-4
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 18:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/10/20 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΤΗΣ Γ. 1-5

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 12 5 4 0 1 15 5
2. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 12 5 4 0 1 17 2
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 11 5 3 2 0 12 7
4. ΠΑΤΗΣΙΑ 10 5 3 1 1 11 13
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 9 5 3 0 2 16 9
6. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 9 5 3 0 2 13 7
7. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 7 5 2 1 2 11 9
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 7 5 2 1 2 11 20
9. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 5 5 1 2 2 7 7
10. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 5 0 2 3 6 13
11. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1 5 0 1 4 2 13
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 0 5 0 0 5 3 19

Τμήμα Παίδων (Κ-16Α)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-16 στον 4ο όμιλο

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-3 α.α.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 Αναβλήθηκε
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 09:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-4
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 10:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1

Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 13 5 4 1 0 10 2
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 11 5 3 2 0 12 4
3. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10 5 3 1 1 10 8
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 10 5 3 1 1 14 4
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 7 4 2 1 1 14 7
6. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7 5 2 1 2 12 17
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 6 4 2 0 2 7 5
8. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 6 5 1 3 1 5 4
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 4 4 1 1 2 4 7
10. ΠΕΥΚΗ 3 4 1 0 3 4 9
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 4 1 0 3 6 9
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 1 3 0 1 2 0 7
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0 5 0 0 5 0 15

Τμήμα Παίδων (Κ-16Β)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-16 στον 4ο όμιλο

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-3 α.α.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 Αναβλήθηκε
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 09:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-4
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 10:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1

Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 13 5 4 1 0 10 2
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 11 5 3 2 0 12 4
3. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10 5 3 1 1 10 8
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 10 5 3 1 1 14 4
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 7 4 2 1 1 14 7
6. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 7 5 2 1 2 12 17
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 6 4 2 0 2 7 5
8. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 6 5 1 3 1 5 4
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 4 4 1 1 2 4 7
10. ΠΕΥΚΗ 3 4 1 0 3 4 9
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3 4 1 0 3 6 9
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 1 3 0 1 2 0 7
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 0 5 0 0 5 0 15

Τμήμα Παμπαίδων (Κ-14A)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-14 στον 3ο όμιλο

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 10:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 13:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 18:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-8

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 10 4 3 1 0 23 2
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 8 4 2 2 0 7 2
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 7 3 2 1 0 7 2
4. ΠΕΥΚΗ 6 4 2 0 2 7 6
5. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 5 3 1 2 0 10 2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5 3 1 2 0 3 2
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 4 4 1 1 2 6 12
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4 4 1 1 2 8 4
9. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 4 1 0 3 3 23
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3 4 1 0 3 5 11
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 3 0 0 3 0 13

Τμήμα Παμπαίδων (Κ-14Β)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-14 στον 3ο όμιλο

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 10:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 13:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 18:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-8

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 10 4 3 1 0 23 2
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 8 4 2 2 0 7 2
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 7 3 2 1 0 7 2
4. ΠΕΥΚΗ 6 4 2 0 2 7 6
5. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 5 3 1 2 0 10 2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5 3 1 2 0 3 2
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 4 4 1 1 2 6 12
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4 4 1 1 2 8 4
9. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 4 1 0 3 3 23
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3 4 1 0 3 5 11
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 3 0 0 3 0 13

Τμήμα Junior (Κ-12Α)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-12

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 10:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 13:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 18:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-8

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 10 4 3 1 0 23 2
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 8 4 2 2 0 7 2
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 7 3 2 1 0 7 2
4. ΠΕΥΚΗ 6 4 2 0 2 7 6
5. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 5 3 1 2 0 10 2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5 3 1 2 0 3 2
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 4 4 1 1 2 6 12
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4 4 1 1 2 8 4
9. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 4 1 0 3 3 23
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3 4 1 0 3 5 11
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 3 0 0 3 0 13

Τμήμα Junior (Κ-12Β)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-12

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/10/20 10:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 13:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 18:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-8

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 10 4 3 1 0 23 2
2. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 8 4 2 2 0 7 2
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 7 3 2 1 0 7 2
4. ΠΕΥΚΗ 6 4 2 0 2 7 6
5. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 5 3 1 2 0 10 2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5 3 1 2 0 3 2
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 4 4 1 1 2 6 12
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4 4 1 1 2 8 4
9. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 4 1 0 3 3 23
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3 4 1 0 3 5 11
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0 3 0 0 3 0 13

Τμήμα pro-Junior (Κ-10Α)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-10

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα

Ρεπό:

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Τμήμα pro-Junior (Κ-10Β)

αγωνίζεται στο Πρωτάθλημα Κ-10

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα

Ρεπό:

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Αστεράκια (Κ-8)

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα

Ρεπό:

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Bambini (Κ-6)

Πρόγραμμα Αγώνων (5η Αγωνιστική)

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα

Ρεπό:

Βαθμολογία

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Τμήμα προπόνησης & εκπαίδευσης τερματοφυλάκων

Φωτογραφίες

Σε ένα χρόνο από τώρα θα αναρωτιέσαι γιατί δεν ξεκίνησες σήμερα!

Κατεβάστε εδώ την απαραίτητη φόρμα που απαιτείται για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής στα τμήματα των ακαδημιών. Υπενθυμίζουμε ότι η φόρμα πρέπει να εκτυπωθεί, συμπληρωθεί και υπογραφεί από τον γονέα/κηδεμόνα του ενδιαφερόμενου. Η συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη φόρμα πρέπει να προσκομισθεί στο Στάδιο Νέας Ιωνίας, Δευτέρα – Παρασκευή 7:30 – 21:30.

Στοιχεία επικοινωνίας υπεύθυνου: Αργιανάς Ηλίας, τηλ. 699 9646676, e-mail: [email protected] 

Back To Top